Pretty moments

16. února 2010 v 19:19 |  Život
Rozhodla jsem se, že dneska nepůjdu tančit a vyplním tu hodinu a půl něčím smysluplným, jako je třeba učení chemie a zeměpisu nebo hraní na klavír. Vůbec se mi nechtělo táhnout do hudebky a navíc jsem měla hlad, tak jsem napsala Kristě omluvnou esemesku a lehla si před televizi. Pustila jsem si Gilmorky a když jsem po půl hodině cítila, že už z toho přestávám mít ten požitek, stopla jsem to a lehla si na polštář. Slunce neuvěřitelně zářilo skrz okno přímo na mě a bylo to nádherný. Zanedlouho jsem zavřela oči a začaly se mi zdát sny, mezitím jsem v polospánku vytáhla z pod gauče deku, aby mi nebyla zima, a na chvíli usnula.
(Napadá mě mimo jiné slovo balada, které mi ale odjakživa přišlo strašně vtipné :D. Mám ho spojené s babičkou koupající se v bazénu a spolužákem ze základky).

No. Už nebudu rozebírat, jak mi neuvěřitelně zkazil náladu bratr, se kterým poslední dobou nemůžu normálně vyjít, a jak jsem pak litovala mamku, když jsme se před ní dost pohádali kvůli rozkopanejm botám v předsíni (proč si aspoň občas nemůže přiznat pravdu?!), a zároveň ji obdivovala, s jakým klidem nám udělala večeři a byla milá. Pomohla jsem jí krájet maso, bylo to celkem fajnově slizký.
Jo, jak jsem řekla, tohle teď nebudu rozebírat - aspoň na těch pár minut v obýváku jsem se cítila skutečně krásně a bezstarostně šťastná.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wwwholka wwwholka | Web | 17. února 2010 v 17:44 | Reagovat

To je puberta.:D Taky jsme měli s bráchou takový období, ale teď je to pryč a občas se tomu strašně smějeme, protože teď se máme pro změnu strašně rádi. A to jako fakt! Nedala bych ho ani za nic.:))
Jinak s tou klávesnicí - jednou se mi tam vylila Kofola a nešla mi mačkat F4, což je oproti tomu Tvýmu mezerníku naprostá prkotina.:P:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama