Víte, jak se pozná Vietnamec?

9. února 2010 v 20:12 |  Život
Až do dnešního rána jsem žila v domnění, že mi přestal zvonit budík. Jinak jsem si nedokázala vysvětlit fakt, že ačkoliv jsem si ho nastavila na půl sedmou s plánem pár minut si pak ještě poležet v posteli a pak v pohodičce všechno vstihnout, vstávala jsem pravidelně v sedm, neschopná si vzpomenout, že by vůbec zvonil. Včera jsem si fikaně nastavila budík na mobilu - a světe div se, on zazvonil! Ten na mobilu i ten pro mě nefunkční. o.O Nejspíš trpím příliš tvrdým spánkem! Haha.
Musím dodat, že ani dva budíky mi nepomohly od mé lenosti a já jsem se stejně válela až do sedmi. Je pro mě nesmírně těžké vyhrabat se z vyhřáté peřinky, když je všude kolem tma a nálada jako o půlnoci. Představa, že za hodinu už se budu mučit ve škole, je pro mě v tu chvíli neuvěřitelná.
Samozřejmě jsem potom nestíhala a v samém spěchu jsem si rozházela všechny o víkendu pečlivě srovnané čelenky ve snaze najít gumičku a vysypala obsah stolního kalendáře (ve kterém mám mimochodem spoustu věcí!), když jsem hledala klíčky od pokladničky. Hrozný stresy takhle ráno...
Na druhou stranu jsem si ale dopřála o půl hodinky víc zdravého spánku, což znamená, že jsem si o půl hodiny víc užila nových skvělých polštářů z Ikey, díky čemuž jsem se pak ve škole držela celkem obstojně bez zívání - teda až na chemii. xD


V sobotu jsme byly s mamkou v Ikee, nakoupily jsme spoustu věcí. Krabice, rámeček, polštáře, plyšáčky, zrcadla, skleničky, další krabice, kuličku na čaj, kytku! Byla jsem unešená. A obzvlášť šťastná jsem se cítila při obědě. Dala jsem si deset švédských kuliček za deset korun (akce :)) s výbornými hranolkami (ty snad dovážejí ze Švédska nebo co?! Tak dobré hranolky jsem už dlouho neměla! :P) a brusinkami, a na to jsem si nasypala balkánský sýr, který byl sice určený k šopskému salátu, ale chutnalo to výborně. :P Mamka si dala lososa s nivovou náplní a ten byl taky delikátní! A k tomu ty bezedné skleničky s čerstvě vymačkanými džusy! Jásala jsem štěstím.
Hned další den jsem začala gruntovat, vzala jsem to od základů a vyházela dost nepotřebných věcí, jako jsou vyfoukané foukací fixy, hromada zaschlých temper, náušnice z časopisu.. Vše zbylé jsem narovnala do nových krabic, utřela prach a s maminkou pověsila na zeď obrázek a koláž v novém rámečku.
Pcha, vypadá to tady zase bídně, po dvou dnech... :/

Byly jsme v divadle a cestou z nádraží nám málem zmrzla stehna v silonkách. Mám pocit, že bylo kolem mínus deseti. Ale jinak pohoda :D. Stavily jsme se v našem oblíbeném bistru Mňam Mňam na kafe a housky a to bylo senza. Představení taky moc dobrý, bavilo mě od začátku až do konce. Hodně emocí.
Přes můj odpor k tahákům jsem si večer jeden napsala na občanku (!) a nevím nevím, jak bych dneska bez něj dopadla (tedy vlastně tuším to docela přesně... :P).

S Terkou jsme počítaly Čechy a Vietnamce na ulici od křižovatky k ZUŠ. Stav: 31:37
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ká | Web | 9. února 2010 v 20:34 | Reagovat

páni! vážně?
Ach, už se mi po Ajce (Ikea po tátově, nevím proč) stýská! Deset kulicek za deset korun? Propána! *in love* Mňam!

2 Killi Killi | Web | 9. února 2010 v 21:31 | Reagovat

Ráno to mám přesně stejné, budíky mám tři- první zvoní v šest, druhý od čtvrt na sedm pravidelně po pěti minutách (mobil) a poslední o třičtvrtě na sedm jako poslední varování, že už fakt musím vstávat, jinak nestíhám. A stejně ležím klidně do sedmi :D. Vyhřátá postel a tma, to je naprostá spánkoidní situace. A každé ráno si říkám, že večer musím jít dřív spát, ať se víc vyspím... A stejně jdu zas pozdě :D. Tradice :D.
...
Švédské kuličky s brusinkami v Ikea naprosto zbožňuju, taky si je dávám pokaždé. A teď jsem na ně dostala šílenou chuť :D. O dokonalých bezedných skleničkách nemluvím! Ty by se měly zavést všude :D.
...
Tahák do tak zbytečného předmětu, jako je občanka, je naprosto v pořádku, z takových věcí by se totiž písemky ani psát neměly :).
...
Dobrou noc, vzpomenu si na tebe, až budu vstávat, stoprocentně :). Schválně, jestli to ucítíš :D.

3 flipping Caroline flipping Caroline | Web | 15. února 2010 v 20:52 | Reagovat

Taky nesnáším vstávání z postele do školy. Když vím, že mě čeká dokonalej program, tak klidně vstanu i ve čtyři, ale do školy?! Tůůůdle. :D
A miluju IKEU! Ani si tam nemusím nic koupit, jen procházet tím dokonalým obchodem je skvělý. A chození do divadla taky. :)

4 Roman Roman | Web | 1. března 2010 v 0:44 | Reagovat

Dobrý den,rád bych Vás pozval k návštěvě mého blogu www.monarchiemistorepubliky.blog.cz - a zeptal se Vás, jak se Vám zamlouvá/nezamlouvá myšlenka přeměny naší republiky v monarchii v čele s králem/královnou.Děkuji za Váš zájem i čas - a omlouvám se pokud vnímáte tento vzkaz jako spam.Pokud Vám blog příjde zajímavý, doporučte jej, prosím, svým známým, pokud Vám přijde nezajímavý - tak jej mezi svými známými pomluvte:-) S přáním všeho dobrého Vám i Vašim blízkým, Roman.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama