Březen no

2. března 2010 v 20:39 |  Život
Takovejch rán by mohlo bejt víc. Už je to tu zas! :D Světlo, větřík, tráva :F a my dvě s Terkou sršící vtipem a optimismem, vesele plašící ptáčky, neřešící, co se bude za půl hodiny a déle dít. :P Přestože jsme se shodly, že ty mínusdvacetistupňové mrazy měly taky něco do sebe, tohle miluju. :) *JARO!*

A ta hromada u rybníčka ne a ne roztát! o.O

Ve třídě bylo slunečno a poklidno, jako vždy takhle brzy po ránu, než přijde A., tak jsme se s T. ještě chvíli rozplývaly. První hodinu dějepis, zvláštní, že poslední dobou mě víc těší fyzikář než dějepisář, třeba když nám vypráví o tom, že přímo nesnáší mráz a jasno dohromady a usmívá se přitom, nebo když se zubí a předvádí nám pokus, přičemž nás varuje, ať se na konci nelekneme a Terka ten šok pak hlasitě vydýchává. No, to nic neměnilo na tom, že jsme na něj krátkou chvíli s T. zbožně zíraly, když jsem poznamenala, že jeho postava má přece jenom něco do sebe... A fyzikář, ten taky zhubnul!
O angličtině to bylo dobrý, rozdělili jsme se do skupinek a rozhodovali se, co bychom si vzali na opuštěnej ostrov. Byla jsem ráda za naši skupinu a hlavně za podporu od Štěpy, která mě v tom nikdy nenechá, máme na sebe poslední dobou v tomhle směru štěstí a je radost s ní pracovat :P - a ostatní byli taky fajn. Tím fajn teď myslím to, že spolupracovali, nezírali na mě jak na debila, když jsem mluvila anglicky a mluvili taky, Danek psal... Pak jsme se museli spojit dvě skupiny dohromady a to už nebylo dobrý, možná je chyba ve mně, možná nemám smysl pro humor, ale přišlo mi tak trapný, jak se pořád překřikovali česky a hlavně ponižující, když jsem mluvila, ty jejich nevěřicný pohledy a otázky typu "eh, cože?! hahaha", připadala jsem si jak z jiný planety... :/
Dobře, byla to angličtina, v tý jsem byla v naší třídě vždycky tak trochu mimo dav, možná že přesně takovýhle pocity má K. při fyzice.., jenže ta nespolupráce mě vždycky tak vytáčí... Na druhou stranu ve vedlejší skupině se prej bavili česky pořád, takže díky bohu za tu naši. :)

O těláku zase tance, to mě těší! Hlavně po boku s tou mojí tanečnicí :P Když pominu fakt, že Doubravka v jedné písničce pořád tleskala mimo rytmus a tím všechny mátla, byla to perfektní hodina. Tolik pozitivní energie... Myslím, že se na ně začnu i těšit!
O občance jsem řekla dokonce několik vět, bohužel jsem si po chvíli uvědomila, že to není úplně přesně to, co jsem myslela a chtěla říct, ale nevadí, dobrý, mluvení před třídou jsem nikdy moc nemusela.
Domů jsem šla pomalu, v černým kabátu a bílých botaskách, bylo mi hezky, loudala jsem se kolem rybníčka, který zase o obrovský kus roztál a hladina mi přišla podivně vysoko, jakoby na stejné úrovni se mnou. Taťka mi ohřál rajskou a pak jsem šla na tancování a cestou domů jsem si dala sama jahodový lízátko.


Napadlo mě pustit si Gilmorky na youtubku v češtině. Dabing sám o sobě není špatný, ale já už jsem zvyklá na originál, na který tudíž podle mě nemá. Co mě ale pobavilo, byl Michel, naprosto dokonale nadabovanej, přesně jako v originále! A Emily taky perfektní. Poslední dobou ji mám hodně ráda, někdy i víc než Lorelai. :P

Sookie blbý, ale MICHEL! :-D *

Úplný konec nejlepší... "Musíš jít na svatbu mývalovi?" :D :D :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 3. března 2010 v 14:17 | Reagovat

Honzík se mění čim dál tim víc a snad dokonce i k lepšímu. ;D
Zamlouvám si tě na všechny tance o našich super tělácích. :P Hlavně na jive. :)
Mě baví sledovat, jak se to všechno balí do sněhu a pak zas naopak, jak to roztává. Mám ráda tyhle přírodní děje. O:D

2 wwwholka wwwholka | Web | 6. března 2010 v 15:59 | Reagovat

U nás ve třídě jsou taky na anglinu všichni blbý. Občas pochybuju v tomhle směru i sama o sobě - když si vzpomenu na můj způsob vyjadřování na Krétě xD - ale když se srovnám s naší třídou jsem prostě King.:D Taky jsem ráda, že se konečně blíží jaro. I když momentálně velmi pomalu.;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama