Letadlo se sneslo do výše

15. března 2010 v 14:00 |  Život
-včera-

Ležím na posteli a venku fouká vítr. Mohutně. Chtěla bych, aby to vydrželo až do noci, mám ráda ten pocit, když ležím zachumlaná pod peřinou a vítr burácí do oken, nejlépe s deštěm.


V pátek přišla Dita a dělaly jsme zábavný cvičení na výslovnost, taky jsem vyplňovala nějakou gramatiku a nebylo to špatný. Sice ne nejlepší angličtina v životě, ale na konci jsme si povídaly česky a já jsem měla radost z toho, že má ona radost. Sáhla jsem jí na konci na rameno ..nechci zapomenout na to, jak jsme se poprvé objaly a řekly si hezký věci a já se za ty dvě hodiny málem rozbrečela podruhé.
Je jedna z mála (tří?) lidí, se kterými můžu probírat moje soukromější problémy a pocity, protože cítím, že mi rozumí. Teď jen abych se naučila postupně překonávat tu lehkou opatrnost, co je stále mezi námi.

Ráno jsem vstala dřív, abychom se před devátou sešly na rohu s M. a šly společně za sychravého počasí k hale. Hráli florbal. Byla s námi i druhá M. a mě překvapilo, jak se se sestřenkou příjemně bavily. Avšak v poslední třetině jsem napsala Káje, šla jí naproti, chviličku čekala, než se převlíkne z pyžama a pak jsme doběhly na poslední dvě minuty :D. Ale dobrý to bylo.
Na konci k nám přišel P. Zažila jsem s ním situace, kdy jsem se kdovíproč cítila skvěle a na které bych nechtěla zapomenout. Třeba jednou, když jsme se setkali v hale a on zrovna šel domů pomáhat s cukrovím. Nebo když u nás večeřel a vypil při tom čtyři skleničky vody. Když jsem ho (nejednou) bouchala pěstí do dlaně a taky zkoušela, jak má tvrdou hrudní kost. Když jsme byli v kuchyni a brácha vedle sledoval televizi a pak jsme ho šly s Kájou vyprovodit. Na plese… Tak tohle byla taky jedna z nich. Asi.

Odpoledne přijela babička a řekla mi, že bez ofiny mi to sluší víc a taky že jsem na plese mohla mít spíš tělový silonky. Dobře. Kritiku od ní beru. Navíc na fotkách taky nevypadám zvlášť působivě. Ale můj vzhled byla jedna z věcí, o které jsem se většinu toho večera starala nejmíň.
A to mi připomíná historku, o kterou se s vámi musím podělit :P. Stalo se to právě na plese. Stáli jsme s Péťou a Kačkou u baru a pili brčkem vodu. Vtom začali hrát ze sálu Stín katedrál. Péťu nenapadlo nic jiného než se ke mně naklonit a zazpívat mi to do ucha. Přirozeně jsem se tomu zasmála - bohužel jsem si ale neuvědomila, že mám v puse brčko. Ve vteřině voda vylítla z flašky a já jsem si rázem připadala, jako kdybych právě vytáhla hlavu z bazénu. Navíc to udělalo kaluž přímo ve dveřích k baru. Než jsem se stačila vzpamatovat, Petr ke mně přiběhl a oznámil mi, že ani hadr tady nemaj. Odpověděla jsem: "Prosim tě, to je fuk," a odběhla na záchod. Doufám, že jsem nevypadala moc namyšleně. :D
Měla jsem mokrou skvrnu na šatech a z levé půlky obličeje včetně ofiny mi kapalo. Skvěle. :D Otřela jsem se ubrouskem a vrátila se. Vlastně jsem byla celkem v pohodě a ani to nijak nebrala. :) Otázka je, jak to brali ostatní. Každopádně doufám, že mě moc lidí nevidělo. :P
Mimochodem, co se děje s blogem.cz nebo Explorerem? Když chci dát videa na stránku, nezobrazí se mi, stránku mi zablokují a ještě k tomu zmizí menu. Přitom na Mozille to jde... Škoda, zrovna poslouchám nové věci a chtěla jsem je sem přidávat…

Zítra nejdu do školy, ale místo toho, abych se ulejvala, budu vstávat v šest, abych už ve tři čtvrtě na sedm trčela na nádraží s učitelkou, kterou jsem v životě neviděla a dalšími dětmi. Nevím, jak to zvládnu :D. Každopádně asi usnu. :P

Dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 15. března 2010 v 15:56 | Reagovat

Ten nadpis mě nějak neseděl, ale dobu sem nemohla přijít na to, co je na tom divnýho. Jen je jako vždy originální. ;)

S tou historkou si mě pobavali i teď. :D
(Jó, ta zásuvka je takhle v malim lepší. ;))

2 Téra Téra | 15. března 2010 v 19:38 | Reagovat

[1]: Jak si představuješ letadlo snášející se do výše? Mě to napadlo jednou, když jsme dělali nějakou doplňovačku do pracovního sešitu na s, z a vz a tahle věta tam byla a já se spletla... ;)
Jsem ráda, že jsem tě pobavila. O:)
(Já ji záměrně neměnila... O:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama