Spousty slov zmizí v objetích

31. března 2010 v 19:50 |  Kecičky
Včera u nás zvonil mladý zahradník, co vypadal jak Jakub K. Mám ráda zahradníky a ty mladý zvlášť. Prý nám stříhal jabloň.
Řekl taťkovi: "Prosím vás, nemáte nějaký nůžky? Já jsem si je zapomněl."
Odpověděla jsem: "Mám pro něco skočit do kuchyně?"
A taťka na to: "On nemyslel ty normální, ale zahrádkářský, co jsou v garáži, Terčo." :)
meine earring

Dneska pršelo a já jsem byla v sukni a černým kabátě a šedých silonkách se dvěma dírkami a vůbec mi to nevadilo. Jen mi mrzly ruce.
Zjistila jsem, že nemám ani tak tlustý nohy, spíš jen malinko kratší a do ó, což ale není důvod, proč bych je neměla ukazovat (:D). Bod pro mě.
Včera bylo vystoupení v záložně. Ty mám nejradši, vždycky, když odehraju/odtancuju, je mi líto, že už to končí a klidně bych na jeviště nastoupila znova. Ta nervozita, co mám vždycky před tím, je najednou fuč. Mám ráda, když sedíme na balkóně a díváme se na zbytek koncertu, nikdy se mi nechce domů... Včera bylo jak v létě, nádherný počasí - šli jsme se projít s Kristýnkou a P. k Labi.
Tancování bylo vtipný, Kristě se rozepnul knoflíček na sukni (takové lidové, těžké), takže si ji musela půlku tance držet. Ke konci jsme to navíc docela zgebily, já to doskákala v křečích smíchu (kdy mě tohle přejde, to teda nevím :D, vždycky si říkám, že se nebudu tlemit, až to někdo zblbne..) a publikum se smálo taky. Super :D. Aspoň to ale bylo optimistické, že :P (prý jsem se krásně usmívala, ehm :). A Vlak se nám s Evčou snad povedl, tedy tolik pochval jsme ještě nikdy nedostaly O:). Byla jsem ráda...


Abyste věděli, docela mě s*re domluva v naší třídě. Na skupinky jsem si už jakž takž zvykla (taky vlastně patřím do jedné z nich, i když SNAD ne tak uzavřené). Ale dneska to bylo fakt skvělý... Taková blbost. Dozvěděli jsme se, že naše milá angličtinářka má narozeniny, tak Štěpa přišla s návrhem, že bychom jí něco daly. Dobře, vyhlásíme to po třídě, která jakž takž zmlkne, ale že by byla nějaká odezva? Ne, nic. Všichni se hned baví dál ve svých podělaných skupinkách (já se často až bojím k některým přiblížit, připadám si u nich jako vetřelec, když mluvím k jedné a ty ostatní mě probodávají pohledy..), Nikola houkne něco děsně chytrého, jako že zejtra se nejde do školy a když se s ní snažím dál domluvit, už je zase otočená a něco si tam se svými kolegyněmi žbrblá. Uch. :/ Díky aspoň za Jirkovy pohledy, asi jsem mu už odpustila, že mi nepoděkoval za ty půjčený sešity...
To samozřejmě (:D) není jediná věc, která mi na nás vadí, občas některé spolužáky vůbec nechápu, ale o tom se možná rozepíšu jindy...
Já jsem takový vychovatelský typ, všechny bych poučovala a morálně vychovávala, víte. :P

Jsem žárlivá a myslím, že ne málo. Je mi ovšem divné, že na mého přítele nežárlím. Teda asi jo, ale jiným způsobem... Třeba když mi dneska řekl, že ho D. chytila za ruku, ani jsem necítila potřebu hrát si na uraženou. Bylo mi jí líto.. A já se těm holkám vlastně vůbec nedivím.

(tak dneska jen tak zmateně)

Chystám se napsat článek o Anglii. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wwwholka wwwholka | Web | 31. března 2010 v 21:16 | Reagovat

Myslím si, že skupinky jsou snad všude - u nás to není výjimkou. Občas si ale říkám, že je to (pro mě) možná dobře - opravdu nemám potřebu se vybavovat s určitými lidmi.:)
Na článek o Anglii se těším. Taky tam za chvíli jedu. Jinak ty náušničky jsou kouzelný.:)

2 Kájuška :* Kájuška :* | Web | 2. dubna 2010 v 9:16 | Reagovat

Sem na vás koukala z okna. O:)
Terko promiň, ale tohle s Vítovou bylo vidět, jak vy jí milujete, protože ona miluje vás a po tom, jak nás sprdla jí  nikdo neměl chuť nic dávat, včetně mě.

Tak na ten se těšim. ;)

3 Terez Terez | Web | 2. dubna 2010 v 19:12 | Reagovat

Kája: Kdy - na koho? :)
Aha, to mě vůbec nenapadlo. Nojo, stejně budu snad vždycky stát za ní, protože si asi dokážeš představit, jak mě naše třída o angličtině sere.. (počkej, takže ty jseš na ni taky tak naštvaná? Za to, že už ji přestalo bavit vymejšlet věci, co by nás bavily - když nebyla nikdy žádná odezva?..)

4 Kájuška :* Kájuška :* | Web | 3. dubna 2010 v 19:27 | Reagovat

Když ste šli, tři, parkem s pitím v ruce. ;)
Já vim že sme hrozný a chápu, že to musí bejt hrozně vyčerpávající a tak, ale tim porovnáváním s primou a tou "hádkou", která byla když ste byly v anglii si většinu pěkně znepřátelila. Já sem se o tom bavila i s Terkou a sme na tom podobně. Podle mě toho po nách chce i víc, než my zvládáme. A já často vůbec nepochopim texty který čteme a kdybych jí to řekla, tak si budu připadat jako totální kretén. (Já vim, že nemusíme znát kyždý slovíčko, ale když těch slovíček neznáš víc, tak to prostě nepochytim.) U ní se bojima na něco ptát, protože ona bere jako samozřejmost, že to všichni chápou, to mě na ni štve. To, že přestoupila na učebnici jí vůbec nezazlívám.

5 Terka :* Terka :* | 5. dubna 2010 v 13:04 | Reagovat

Jo? :) To pití už si ani nepamatuju, vidíš to... :D
Děkuju za pěkný vysvětlení ;). Dobře, u tý hádky jsem nebyla, to nemůžu hodnotit... Uznávám, že některý texty jsou těžký občas i na mě, ale zase nesouhlasim s tim, že toho po nás chce hodně. Na naší úrovni už bychom to měli podle mě zvládat, ale prostě to kdovíproč nejde. A nejspíš to fakt bude tou Valentovkou, protože jinak to není možný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama