24. dubna. 2010

25. dubna 2010 v 17:32 |  Život
Slunečně bláznivá sobota plná spontánních nápadů a šíleností s Ká a E. - bylo to skvělý.
Nejprve výlet do Hautexu za účelem vyměnit kalhoty za větší velikost, kterou neměli - tak jsme si s K. alespoň popovídaly na téma Bára a její styl /opřené o regál se šátkama/, vyjasnily si, jak je to s těmi velikostmi podprsenek, smály se některým tvarům a taky pořádně a hlučně prohrabaly ragál s kalhotkami a odnesly si troje tanga za 49kč. Byla jsem šťastná a plná chuti si je vyzkoušet, hned.
Pak rychlý nápad - kino, který bohužel nevyšel, tak jsme šly zklamaně vytáhnout tašku z křoví a uraženě jsme odkráčely k Penny, kde jsme se rozhodly, že se místo toho aspoň projedeme na kole. Proti tomu naštěstí (!) tatínek nic nenamítal, tak jsme se vypakovaly, stavily se pro Evču a jely.
Bylo to veselý. Musela jsem se smát, když pan Ž. vykoukl z okna a křikl "přilba patří na hlavu!"  Nemohla jsem z toho, jak jsme prudce odbočily ze silnice jenom kvůli tomu, že po chodníku naproti šla učitelka. A jak jsem cpala Kájiny vlasy do přilby a ono to v jednu chvíli drželo!
Bylo slunečno, na tričko. Kochaly jsme se jarní přírodou několik kilometrů za městem, připadala jsem si jako v jiném světě :) Rozkvetlý stromy, pole, beruška a šnek v trávě uprostřed prudkýho kopce, kde jsme se zastavily a půl hodiny se fotily v různých pozicích na samospoušť (foťák na sedle). Další fotící zastávka byla v cíli u lana. Holky byly roztomilý, mně oranžověly vlasy na sluníčku (ale jinak nic moc, už se nemůžu dočkat, až půjdu ke kadeřnici! a taky až se aspoň trochu opálím).
Večer jsme šly taťkovi pro pivo do hospody plný dlouhovlasých chlapů, byla jsem docela nervózní, ale ta paní, co čepovala, byla sympatická, nakonec se mi tam líbilo.
Potom cesta ke Káje s tangama na řidítkách, aby uschly :-D a noc s úchylnými rozhovory a věčnou otázkou "tak co tanga?" A bylo to fajn, takový přirozený. Žádný zábrany :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 26. dubna 2010 v 14:23 | Reagovat

Jó, bylo to suproví. (A zadarmo, né jak Pce. ;))

Zapomněla si na naše elektrické zkušenosti ohledně zapojování internetu od počítače k notebooku. :D

2 Terushka Terushka | 26. dubna 2010 v 15:27 | Reagovat

[1]: To víš, že nezapomněla, jenom mi to do těch uspěchaných zmatených souvětí nějak nešlo zakomponovat. To si budu pamatovat ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama