*Madly in love*

26. července 2010 v 23:43 |  Kecičky
Tak. Zhluboka se nadechnout a znovu se pokusit uvědomit si, že tohle je svět, ve kterém chci žít a i když není dokonalý (jako nikoho jiného, i když se to tak může zdát), alespoň v jednom ohledu se mám úžasně jako nikdy. Po devíti měsících se cítím jako každý normální člověk (prý?) v prvních třech měsících vztahu :P. Jsem prostě převrácená, co se těchhle věcí týče, a maximálně si to užívám.
*Nedělá nám problém zastavit se každých pět vteřin na ulici a líbat se - kam se poděla ta moje věčná starostlivost, abychom náhodou nepohoršovali kolemjdoucí? Dokonce ani onen dědeček, kterému jsme lehce zacláněli před vchodem do domu, nevypadal nijak rozhozeně :). Líbání nabývá nových rozměrů. Mám pocit, že nebudu mít nikdy dost a už se jenom směju sama sobě. A nejhezčí je pocit, že ten druhý je na tom stejně, že jsme oba na jedné vlně. Je krásný kdykoli a bez přemýšlení se o něj opřít, obejmout ho a vychutnávat si sladkou reakci...
Stejně jako fakt, že mě čeká týden volných dnů, kdy si můžu dělat, co budu chtít. Ach...
Hned zítra (nebo pozítří) se vrhám na vaše články :). Pěkně nadopovaná štěstím, abych se nenechala příliš zatáhnout do některého z jiných, zdánlivě lepších světů a zbytečně si zkazit náladu. Těším se...
Jo, mám chuť zapisovat, ať zážitky a pocity nezůstanou v  zapomnění jako ty předchozí měsíce bez fotek a psaní.
*
A mým zamilovaným 'přítelkyním' posílám pozdrav s porozuměním a všem přeju co nejhezčí léto :).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Killi Killi | 27. července 2010 v 8:49 | Reagovat

Krásný článek.
Na  stejné vlně!:) Já si pomalu začínám vychutnávat čtvrtý měsíc a mám pocit, že mě to nikdy nemůže omrzet. Je to tak... nepopsatelné! Opojná kombinace lásky a léta. :)
Líbejte se všude! Na nás se dokonce usmál jeden starý pán, i když jsme stáli ve dveřích vlaku a on nemohl nastoupit. :))
Směj se a užívej si prázdniny.* Mám z tebe radost.

S láááskou, kráčíme jak blááázni lééétem! :))

2 wwwholka wwwholka | 27. července 2010 v 22:09 | Reagovat

Krásně se to čte. Možná proto, že právě prožívám úplně to stejné.:) Zrovna jsem se vrátila *z jednoho úžasného odpoledne strávené s ním*.:)
Ps: Na jaře to má být "nejhorší"? To ještě jde?:D Mám pocit, že víc už to ani nejde.:P:D

3 flipping Caroline flipping Caroline | Web | 30. července 2010 v 19:20 | Reagovat

Přeju Ti to. Se vším všudy. :) Já se na veřejnosti moc nelíbám, nemám ráda, že se na mě lidi u toho dívají. Asi je to tím, že i já se nerada dívám na líbající se pár, ale pokud vám to nevadí, tak proč ne. :)

4 Kája :-* Kája :-* | Web | 2. srpna 2010 v 0:48 | Reagovat

Ouuu, počkat, tohle jse vy dva, že jo? Došlo mi to až teď, asi po desátym kouknutí. Ty sochy za váma vypadaj tak Italsky. :) (Kde to je? Připomíná mi to náměstí...)
Jak jsem jela dneska na kole, už z dálky jsem vás poznala a jak jsem se přibližovala, bála jsem se, že mou přítomnost prolíbáte. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama