Jen tak.

28. července 2010 v 11:42 |  Myšlenky
Během těchto prázdnin se, když jsem doma, setkávám asi tak se třemi lidmi. S K., která momentálně odjela do Poděbrad, s ním a s Evčou, kterou jsem včera viděla poprvé od vysvědčení, když nás její mamka pozvala na oběd a pak jsme si pouštěly písničky a povídaly si.
Vyhovuje mi to, neznám v mém okolí nikoho jiného, s nímž bych trávila čas tak ráda jako s nimi. Nejsem moc komunikativní typ, nikdy jsem nepatřila do žádné větší party. Je mi líp v menším okruhu přátel.
Přesto mám několik přání: zlepšit vztah s Terkou, se kterou jsem ještě nemluvila a, přestože bydlí vedle, ani neviděla, takže její nový krátký vlasy a barvu si můžu jenom představovat.
Mít radši sestřenku, naučit se být k ní i její sestře upřímnější a otevřenější. Když si vzpomenu, že když nám bylo kolem dvanácti, říkaly jsme si všechno a rozuměly si, hned bych to vrátila zpátky. Je to těžké, když vím, co o mně říkala a možná i říká, když vlastně netuším, co si o mně pořádně myslí a hlavně když jí vůbec nerozumím, co se vztahů týče. Je přesně ten typ holky střídající kluky neuvěřitelným způsobem, což asi nikdy nepochopím. Je trochu smutné, že jsme v jedné rodině, známe se od malička, a nedokážeme se upřímně mít rády a bavit se.

Mám chuť seznámit se s někým novým. S někým, s kým bych si skvěle rozuměla, nebála se být sama sebou, smála se. Chtěla bych mít kamarádku, před kterou bych se nemusela stydět, které bych mohla říct úplně všechno s naprostou jistotou, že to zůstane jen mezi námi, která by se neostýchala mě obejmout, kdykoli se jí zachce. Kamarádku, před kterou bych se nestyděla být šílená a bavit se o úchylných věcech. Možná... to není tak nesplnitelné, možná je to realitě blíž, než si připouštím.
Mám nejlepší kamarádku a nevyměnila bych ji. Takovou, která si s vámi vydrží povídat celou noc, přestože z druhé strany postele a ještě blíž je ten třetí. (Nejen) za to ji obdivuji :)
*

Chci žít naplno. Jenže vím, jak se to dělá? Je na to nějaký recept? Co je k tomu potřeba? Lidé? Stačí málo, ti, se kterými jsem šťastná. Hudba? Domov, příroda... Nebo utéct někam, kde jsme ještě nebyli. Louka! A fotky.
Mohla bych se pustit do věcí, které už chci delší dobu udělat a nikdy se na to nenašel čas. Vyvolat fotky, vytisknout si akordy a noty, zahrát si na kytaru a na klavír :). Stáhnout filmy, co chci vidět :). Uklidit si v pokoji! Číst. Napsat smsku a plánovat.

Myslím, že odpoledne strávené u Pána prstenů (kterého jsem ještě neviděla) nebude úplná ztráta času, přestože neprší, jak jsme si mysleli.

Tudududum, jít se převlíknout z pyžama?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wwwholka wwwholka | Web | 28. července 2010 v 13:22 | Reagovat

Ono taky záleží na povaze Tvé nejlepší kamarádky. Někdo prostě nemá potřebu Tě objímat uprostřed přechodu pro chodce.:D Já mám třeba kamarádku Simonu, nejšílenější z nejšílenějších a to pak jde všechno samo.:) Není nad to řešit vážné (čti banální) problémy a vědět, že to toho druhého zajímá...
Pána prstenu miluju. Dvojku a trojku vždycky obrečím. Moje srdeční záležitosti.xD Proč se převlíkat z pyžama? Já jsem v triku na spaní ještě teďka a nehodlám na tom nic měnit.;) Zrovna se chystám na Harry Potter maraton. Dneska se mi prostě nic dělat nechce. o:)

2 Kája Kája | Web | 29. července 2010 v 22:41 | Reagovat

Jsem na tom podobně, dyť to víš. A my si asi opravdu na plno užívat neumíme. Škoda, ale zase, když to tak vemeš, tak si myslím, že si užíváme v podstatěn dost často i když né úplně na  100%.
To já to mám s Kačkou dobrý i když je o ty dva roky starší. Ten váš v celku dobrej vztah si snad ještě i pamatuji.

Připadám si blbě, tohle si číst. Ale zároveň děkuju.

Líbil se, ten Pán?

3 flipping Caroline flipping Caroline | Web | 30. července 2010 v 19:15 | Reagovat

Časem měníš lidi, se kterými se bavíš. Není nic divnýho na tom, že si se sestřenkou nerozumíš tak, jako ve dvanácti. A to, že jste ze stejné rodiny na tom nic nemění.
Jednu dobu jsem se taky chtěla pořád seznamovat s někým novým. Teď už po tom tolik netoužím, ale nebráním se tomu. :)
Podle mě je to o názoru. Myslíš si, že žiješ naplno? Děláš téměř jen to, co chceš a jsi šťastná? Pokud ano, pak žiješ naplno. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama